İstanbul İl Başkanlığı

Unutmadık Unutmayacağız Dayanışma İçin Mesafeler Engel Değil Unutmadık Unutmayacağız Dayanışma İçin Mesafeler Engel Değil

18 Nis 2023

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın deprem bölgesine yönelik yardım faaliyetleri sürüyor. “Deprem Afet Bölgesi Kardeş İlçe Projesi” kapsamında bu kez Malatya’nın Yeşilyurt ilçesine yardım götürüldü. DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, “Dayanışma için, birlik beraberlik için mesafeler engel olmayacak. Unutmadık, unutmayacağız” dedi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen büyük depremin ardından seferber olan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanlığı’nın bölgeye yönelik çalışmaları devam ediyor. DEVA Partisi tarafından başlatılan “Deprem Afet Bölgesi Kardeş İlçe Projesi” kapsamında Kağıthane İlçe Başkanlığı’nın gıda kumanyası yardımı depremzedelere ulaştırıldı.

Bölgeye giden DEVA Partililer, ilk gün Malatya Muhtarlar Dernek Başkanı Şahin Demir ve DEVA Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı Sefa Tan ile birlikte çadırlara yardım götürdü. Heyet ikinci gün ise Yeşilyurt Dilek Mahallesi’nde erzak dağıtımı yaptı.

Seçim çalışmaları nedeniyle deprem bölgesindeki yardım faaliyetlerini aksatmayacaklarını belirten DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, Kağıthane İlçe Başkanlığı’nın 200 yardım kolisini depremzedelere ulaştırıldığını kaydetti.

Dayanışma için mesafeler engel değil

Yardım faaliyetlerine devam edeceklerinin altını çizen Başkan Dr. Erol, “Kağıthane ilçe Başkanlığımız Kardeş İlçe Projesi kapsamında Malatya Yeşilyurt’a yardım elini uzattı. Dayanışma için, birlik beraberlik için mesafeler engel olmayacak. Unutmadık, unutmayacağız” şeklinde konuştu.

  • İLGİLİ ETİKET:
  • #KARDEŞ İLÇE PROJESI
  • #DEPREM

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar

18 Nis 2023