Programlarımız çerçevesinde bugün @beykozdeva İlçe Başkanlığımızda İlçe Başkanımız @hikmetbaki ve yönetim kurulu bizleri misafir etti. İlçemizin çalışmalarını ve projelerini dinledik.
Gururla gördük ki Beykoz'un DEVA’sı hazır...
20 Ağu 2021
Programlarımız çerçevesinde bugün @beykozdeva İlçe Başkanlığımızda İlçe Başkanımız @hikmetbaki ve yönetim kurulu bizleri misafir etti. İlçemizin çalışmalarını ve projelerini dinledik.
Gururla gördük ki Beykoz'un DEVA’sı hazır...